مردان اعراف - السلام علیک یا امام الرئوف(ع)

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

مردان اعراف - السلام علیک یا امام الرئوف(ع) ...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)
یلنا ترویتسکیخ بانوی تازه مسلمان شده روس:
............ زمانی که به مشهد آمدم، اولین مکانی که رفتم حرم امام رضا(ع) بود، اما امام را نمی‌شناختم. همسرم به من توضیح داد که امام رضا (ع) چه شخصیت معنوی ارزشمندی هستند. وقتی وارد حرم شدم آرامش عجیبی پیدا کردم که در همه عمر تجربه نکرده بودم. هنوز هم وقتی به زیارت می‌روم همان حس به من دست می‌دهد. 
وقتی برای اولین بار به امام رضـا (ع) سلام دادم، قلبـم به آرامش بی نهایتی رسید. زیارت امام رضـا (ع) برای من دستاورد معنوی مهمی داشت، زیرا در اولین دیدار از خدا خواستم که همان صبر و ایمانی را که امام رضـا (ع) داشتند، حتی به اندازه جرعه‌ای به من عنایت کند، چون شبیه امام رضا(ع) بودن به من خیلی آرامش می‌دهد. 
خدا را شکـر، خداوند آرامشی را که می‌خواستم در جوار امام هشتم (ع) به من هدیه کرد. به لطف امام رضا (ع) مادر دو فرزند به نام‌های زینب و عباس شده‌ام. 
من در این شهر قلبم را به امام رضـا (ع) سپرده‌ام و هر وقت دلتنگ خانواده‌ام می‌شوم به حرم پناه می‌برم.

تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت 1397 | 05:14 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.