مردان اعراف - مطالب بهمن 1398

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

مردان اعراف - مطالب بهمن 1398 ...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

وقتی تبر را برای اولین بار به جنکل آوردند،
درختان با حیرت گفتند:
وای، جنسش از خود ماست....

Image result for تبر

حکایت بالا، 
حکایت رفتار و گفتار بعضی از مسئولین دولتی و مجلسی امروز ماست....

تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398 | 06:32 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
این اقدام و اظهارات ظریف حتی باعث شده که ترامپ وجهه خود را هم در داخل آمریکا بازسازی کند. رئیس جمهور آمریکا که هنوز پرونده استیضاحش در سنا باز است حالا میتواند سر خود را بالا بگیرد و به دروغ اعلام کند که فشار حداکثری پاسخ داده است!

ظاهراً خبرنگار اشپیگل از ظریف میپرسد: 
آیا شما امکان مذاکره با آمریکا بعد از ترور سلیمانی را منتفی می‌دانید؟ 
ظریف پاسخ می‌دهد برای ما اهمیتی ندارد چه کسی در کاخ سفید ساکن است... 
دولت ترامپ می‌تواند، گذشته خود را اصلاح کند، 
تحریم‌ها را لغو کند و به میز مذاکره بازگردد، ما همچنان در میز مذاکره هستیم.

 سند:
ترامپ و همه عواملش اعلام کردند، ما سردار سلیمانی را با موشک زدیم، چون اون یه تروریست بود... حالا ما میگیم، فرقی نمیکنه کی پشت میز آمریکاست، تحریمها را بردارید و .....
یعنی اصلاً مهم نیست که پشت میز آمریکا یه قاتل و جنایتکار و تروریست نشسته و اصلاً نباید تاوان جنایتش را بده و نباید قصاص بشه.....

قلب منیب:
همیشه فکر میکردم یک آدم خائن، باید یا شاخ داشته باشه یا دم، ولی این روزها شاهدیم که نه بابا، یه عمر تو اشتباه بودیم، اصلاً خودمون که نه شاخ داریم نه دم، یه پا خائنیم!!!! 
 

تاریخ : یکشنبه 6 بهمن 1398 | 10:17 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات