مردان اعراف - مطالب اردیبهشت 1398

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)

مردان اعراف - مطالب اردیبهشت 1398 ...و بینهما حجاب و على الأعراف رجال یعرفون کلا بسیماهم و نادوا أصحاب الجنة أن سلام علیکم لم یدخلوها و هم یطمعون.(اعراف/49 -46)
السلام علیک یا زوجة النبی
 یا ام المومنین یا ام الفاطمه
و یا خدیجة الکبری

Image result for ‫حضرت خدیجه‬‎

تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت 1398 | 03:01 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
این ضعیف‌کشی یادآور اقدام رئیس جمهور منفور آمریکاست که مهاجران را مقصر وضعیت اقتصادی آمریکا معرفی کرده بود و مانع از ورود آنها شده و جنایت های فراوانی را در حق مهاجران انجام داد.


عراقچی: 
....ممکن است یک روزی به نقطه‌ای برسیم، که نتوانیم هزینه‌ها را تأمین کنیم و در آن صورت ممکن است از برادران و خواهران افغان خواهش کنیم که لطفا ترک کنند. به کشور خودشان برمیگردند، به کشورهای دیگری خواهند رفت، طبیعتا انتخاب با خودشان است..

جناب عراقچی، بیان این مطلب، آنهم با این ادبیات و در این مقطع، از شما که شخصی کاملاً سیاسی هستید، بعید بنظر می رسید، ولی خب دولتی هستید، و این روزها هر چیزی از دولتی ها بر می آید... البته تصور بر این است که اگر کمی نظارتها را در بین خودی ها تشدید کنید، و جلوی تعدادی اختلاس و رانت را بگیرید و هزینه های ناشی از سوءمدیریتها و کمی ریخته پاشها را کاهش دهید، هزینه حضور برادران و خواهران افغانی نیز تامین خواهد شد، نظر شما چیست؟؟؟  
راستی، نام خانوادگی شما که دلالت به عراقی بودنِ اصل و نسب و پدران و اجداد شما ندارد؟ اگر داشته باشد و عرصه اقتصادی تنگ تر شود، شما هم به عراق تشریف می برید؟


تاریخ : پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 | 09:57 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات

تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 | 05:10 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
جسور شدن آمریکا که ناشی از رفتار غرب گرایان ایرانی است اما دلایلی هم دارد. شرمن در این خصوص معتقد است که غرب گرایان چشم انتظار نتایج انتخابات 2020 در آمریکا هستند به این امید که ترامپ در انتخابات پیروز نشود!

جواد ظریف در تازه ترین مصاحبه ها:
.کشورهای اروپایی تنها 1 درصد از تعهدات برجامی خود در قبال ایران را انجام داده‌اند.
.من در مسائل داخلی آمریكا دخالت نمی‌كنم اما باور كنید ما روی پیروزی دموكرات‌ها در انتخابات حساب باز نكرده‌ایم. دموكرات‌ها هم به اندازه جمهوریخواهان خصمانه علیه ایران عمل كرده‌اند. ما منتظریم كه منطق در كاخ ‌سفید حاكم شود

. اگر آمریکا بخواهد تنگه هرمز را برای ما نا امن کند، این اجازه را به آن نخواهیم داد.

قلب منیب:
خُب، رئیس الوزراء که هم قبلاً و هم به تازگی فرمودند، ما تضمین کامل را از طرفهای قرارداد گرفتیم، حالا تضمینها چی بوده الله اعلم! آنچه ما میبینیم اینه که امریکا یکجانبه خارج شده و هیچ واکنشی هم از سوی شما دولتمردانِ با تدبیرِ صورت نگرفته! ، تازه، گفتید که مشکلی نیست، با اروپا ادامه میدهیم!!!!!ا الان هم که، اظهار می فرمائید، اروپا یک درصد تعهداتش را اجرا کرده!!!! میشه بفرمائید، شما تا کِی دنبال این گانگسترها و دزدهای سرگردنه و حقه بازهای قهار و حیله گرهای مکار باید بدوید و شاهد تحقیر ملت خود باشید؟؟؟؟!

درباره اظهار نظر دوم جناب ظریف، باید از ایشان پرسید: بنظر شما آقای وزیر امور خارجه، آیا کاخ سفید اجازه ورود منطق را به درون خود میدهد؟ تا کِی باید ما منتظر باشیم؟ اگر هیچوقت منطق به کاخ سفید راه نیافت چه؟ با این توصیفات، باید به قول ارژنگ امیرفضلی در اخراجی های دو، گفت: پس منتظر بمونید تا انتظارتون برسه!!!!!!!

و اما درباره اظهار نظر سوم، باید گفت علیرغم اینکه همه، در خصوص نا امن کردن تنگه هرمز توسط ایران سخن به میان می آورند، چگونه است که رئیس دیپلماسی ایران و دارنده نشان درجه یک لیاقت و مدیریت، برعکس همه می گویند؟؟!!! تنها میشود گفت: تو را به خدا ماردونا را ول کنید، ..... را مهار کنید!!!

تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 | 03:10 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
به عاصیان وعده ی رحمت رسیده است.....

السلام علیک یا شهر الرمضان

فرا رسیدن ماه خودسازی، ماه میهمانی خداوند
 و ماه مبارک رمضان را تبریک عرض می نمایم.

Image result for ‫ماه مبارک رمضان متحرک ‬‎


تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 | 01:44 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات

عراقچی: به زودی واکنش مناسب به اقدامات غیرقانونی آمریکا را اتخاذ خواهیم کرد.

عراقچی:  به زودی واکنش مناسب به اقدامات غیرقانونی آمریکا را اتخاذ خواهیم کرد

جناب عراقچی لطفاً بفرمائید:
1- بزودی یعنی کِی؟
2- ابتدا واکنش را تعریف کنید!!
3- واکنش مناسب یعنی چی؟
4- درباره «اتخاذ خواهیم کرد» کمی توضیح دهید!!!
5- بد عهدی آمریکا بماند، ما از دست بد عهدی شما چه کنیم؟
حتماً میدونید که قراربود، همه تحریمها برداشته شود، اوضاع اقتصادی بگونه شود که مردم به یارانه ها هم نیاز نداشته باشند، آب و هوا و .... با برجام رو به راه گردد، تورم کاهش یابد، مشکلات بیکاری جوانان، اعتیاد، اختلاس، رانت و مبارزه با قاچاق و آقازادگی و ..... برطرف شود. متاسفانه گلهای خورده ما بیشتر از غضنفر بوده تا مارادونا... نظر شما چیست؟؟؟
و اما یک شوخی: 
لطفاً خیلی زود نباشه، چون ما خودمونو داریم برای ماه رمضان آماده می کنیم.


تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 | 04:43 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
 Ø¬Ø¯Ø§ کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

... حضرت موسی (ع) در مناجات کوه طور به خدا عرض کرد:

«یا اله العالمین» (ای خدای جهانیان)

جواب شنید: «لبیک»

سپس عرض کرد: «یا اله المحسنین» (ای خدای نیکو کاران)

جواب شنید: «لبیک»

سپس عرض کرد: «یا اله المطیعین» (ای خدای اطاعت کنندگان)

جواب شنید: «لبیک»

سپس عرض کرد: «یا اله العاصین» (ای خدای گنهکاران)

جواب شنید: «لبیک،لبیک،لبیک»

حضرت موسی (ع) تعجب کرد و عرض کرد: 

خدایا، تو را خدای جهانیان، خدای نیکوکاران، خدای اطاعت کنندگان خواندم

 یک بار فرمودی «لبیک»، ولی تو را خدای گنهکاران خواندم،

سه بار «لبیک» فرمودی، حکمتش چیست؟

جواب آمد:

مطیعان به اطاعت خود،
نیکوکاران به نیکوکاری خود،
و عارفان به معرفت خود اعتماد دارند،
گنهکاران که جز به فضل من پناهی ندارند؛
اگر از درگاه من نا امید گردند به درگاه چه کسی پناهنده شوند؟تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 | 12:46 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات
جدا کننده متن وبلاگ لاينر وبلاگ

 ● رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم فرمودند: 
آیا به شما خبر دهم از دعایى که هرگاه غم و گرفتارى پیش آمد آن ادعا را بخوانید گشایش ‍ حاصل شود؟ اصحاب گفتند: آرى اى رسول خدا. آن حضرت فرمودند: دعاى یونس که طعمه ماهى شد:
« لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ.»● 
امام صادق علیه السلام فرمودند:
عجب دارم از کسى که غم زده است چطور این دعا را نمى خواند « لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ » چرا که خداوند به دنبال آن مى فرماید: فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ ما او را پاسخ دادیم و از غم نجات دادیم و این چنین مؤ منان را نجات مى دهیم.

تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 | 12:38 ب.ظ | نویسنده : قلب منیب | نظرات